Categories
Unboxing Videos

Otočná TV – Samsung The SERO UnboxingSamsung prichádza s The Sero televíziou. Otočný Display, ktorý je prispôsovený na zrkadlenie Smartphone obrazovky. #Samsung #TheSero #Techlock 0:00 …

23 replies on “Otočná TV – Samsung The SERO Unboxing”

Není to placená propagace? Dostaneš televizi s tím, že je úplně jasný, že o tom natočíš video… tohle prostě placená propagace je…
Nehledě na tu televizi, která je naprosto zbytečná, protože oči máme vedle sebe, a né nad sebou, tohle se hodí maximálně nějakému rozmazlenému frackovi se závislostí na mobilu do pokojíčku, k tobě do studia to může mít možná ze začátku nějaký wow efekt, ale tohle by se dalo udělat s jakoukoliv jinou televizí na servu, které se bude otáčet o 90° a přepínání vstupu.
Jinak nějaký zrcadlení, to už tady je x let, pamatuju si to, když jsem to zkoušel na svojí první Xperii Z1, a i tam to mělo mnohem lepší odezvu, než co jsem viděl u tohodle Samsungu.
Tohle stojí 40 000, je to 43", za 30 000 koupíš 75" se stejnýma parametrama, akorát že vzadu nemá servo… By mě zajímalo, co to je za servo za 20 000… Jako sory, ale NESMYSL tohle prostě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *